jakość

Energo Jakość

Wysoka jakość usług oraz zabezpieczenie środowiska naturalnego przed czynnikami szkodliwymi jest głównym konceptem firmy.

Nasze cele osiągamy poprzez ciągły rozwój naszej kadry i wprowadzanie odpowiednich procedur gwarantujących prawidłowe wykonanie zdania. Wierzymy, że takie działania przekładają się bezpośrednio na jakość wykonywanych prac. Szukamy nowych rozwiązań i technologii, które poprawiają wydajność i pozwalają jeszcze szybciej i sprawniej wykonywać zadania dla naszych partnerów biznesowych.

Gospodarkę odpadami prowadzimy zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, w szczególności zapobiegania powstaniu odpadów lub ograniczenia ich ilości. Uwalniamy potencjał ukryty w odpadach elektroenergetycznych, odzyskując dla naszych kontrahentów zasoby finansowe i materiałowe. Działamy zgodnie z ustawą „O odpadach” oraz posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia. Program gospodarki odpadami - zatwierdzony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego ważny na terenie całego kraju.

Program gospodarki odpadami - zatwierdzony przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska dla terenów zamkniętych ważny na terenie całego kraju.
Decyzja zatwierdzająca transport odpadów na terenie całego kraju.
Decyzja zatwierdzająca zbieranie odpadów.
Decyzje zatwierdzające odzysk odpadów.
Wydajemy zleceniodawcy wszystkie wymagane dokumenty zgodnie z rozporządzeniem Ministra Ochrony Środowiska z dnia 11.12.2012 (Dz.U.Nr 152 poz. 1736).
Kadra EnergoRecykling jest w pełni wykwalifikowana i posiada Świadectwa Kwalifikacyjne „D” i „E” w zakresie remontów i montażu, na napięcie powyżej 1 kV.

1/1
21.03.2014

Rozbiórka i utylizacja SE 110/20 kV Brzegowa

Rozbiórka i utylizacja SE 110/20 kV Brzegowa ...

więcej
Zobacz wszystkie aktualności
wejdź
location
EnergoRecykling
Jan
Mech
 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.