o nas

Witaj!

Znalazłeś się więc na witrynie naszej firmy, bardzo nam miło. A ponieważ ludzie poszukujący najlepszej jakości oraz usług z dziedziny recyklingu i budownictwa energetycznego są odbiorcami naszych umiejętności i wiedzy, jesteś we właściwym miejscu.

Jesteśmy Firmą szeroko pojętego Recyklingu oraz Budownictwa Energetycznego. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu potencjału materiałowego i finansowego, ukrytego pod postacią wycofywanej infrastruktury elektroenergetycznej. Od wielu lat dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnej kadrze wspieramy największe przedsięwzięcia i projekty w branży energetycznej. Demontujemy, utylizujemy zbędne urządzenia i linie przesyłowe a na ich miejscu budujemy nowe. Łączymy jakość z pasją, profesjonalizm z wiedzą oferując niespotykane nigdzie indziej usługi i rozwiązania, chronimy przyrodę i zmieniamy na lepsze otoczenie, w którym żyjemy.

Od 2006 roku wykonaliśmy dziesiątki zleceń dla firm i korporacji będących liderami w branży energetycznej, za każdym razem uzyskując zamierzony efekt. Referencje naszych kontrahentów są najlepszą wizytówką naszej organizacji.

Wiemy jak wysoką jakość usług oferujemy i że zwrot z inwestycji przekroczy Twoje oczekiwania.

jaka jest nasza idea
Jan Mech
właściciel

 

Jaka jest nasza idea?

Dlaczego tu jesteśmy? W co wierzymy? Co jest dla nas ważne? Gdzie idziemy? Co robimy aby wygrać?

jaka jest nasza idea

Naszym priorytetowym celem jest zadowolenie naszych prartnerów biznesowych. Nasze cele są dokładnie sprecyzowane i określone w czasie. Dzięki komunikacji i zaangażowaniu całego zespołu, tworzymy usługi będące wyznacznikiem jakości. Opierając się na prawdzie, uczciwości, zaufaniu, szczerości zbudowaliśmy partneskie relacjie z naszymi kontrahentami. Wartości są priorytetową sprawą dla naszej firmy. Idea działania jest przejrzysta i czytelna dla wszystkich pracowników firmy. Zadowolenie naszych pratnerów i kontrahentów to wyróżnik jakości jakim posługujemy się dostarczając usługi. Nasze produkty i rozwiązania są dopracowane i na najwyższym poziomie. Takie postępowanie zapewnia nam czołowe miejsce w branży. Patrzymy dalej! Dzięki jasno sprecyzowanym celom i naszym klientom wiemy jaką drogą podążać. Na dziś patrzymy z perspektywy jutra, planując nowe innowacyjne rozwiązania i usługi. Uważnie słuchamy, aby byłyskawicznie reagować na potrzeby naszych klientów. Wspólnie precezujemy cel i dokładnie planujemy drogę by osiągnąć zamierzony efekt. Doradzamy korzystając z naszego doświadczenia i fachowej wiedzy.

1/1
21.03.2014

Rozbiórka i utylizacja SE 110/20 kV Brzegowa

Rozbiórka i utylizacja SE 110/20 kV Brzegowa ...

więcej
Zobacz wszystkie aktualności
wejdź
location
EnergoRecykling
Jan
Mech
 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.